В Україні виплати переселенцям виплачують із значною затримкою. У відповідь на численні скарги в Мінінтеграції повідомили, що на допомогу вже виділили 5,5 млрд грн, проте казначейство насамперед виплачує інші соціальні виплати.

Як зазначають у пресслужбі міністерства, при цьому свої гроші матимуть і переселенці. Незважаючи на усунення термінів, гроші виділяють у повному обсязі. "У Казначействі запевнили, що найближчим часом будуть профінансовані виплати ВПО", – зазначають у міністерстві.

Зазначимо, що українці, які вимушено виїхали з окупованих територій, мають право на щомісячні виплати від держави. Гроші платитимуть доти, доки території не звільнять від російських окупаційних військ. Для цього необхідно зареєструватися в Центрі надання адміністративних послуг як переселенці.

Кожен дорослий переселенець щомісяця може одержувати 2 тис. грн. На кожну дитину виділяють 3 тис. грн. На таку суму можуть претендувати й українці з інвалідністю. Незважаючи на затримки, всі гроші виділяють із бюджету, а переселенці отримують свої виплати.