"Нова пошта" запустила програму допомоги українцям, чий бізнес під час війни переїхав до інших населених пунктів.

Зокрема, компанія виплатить підприємцям по 10 000 грн на логістичні потреби при релокації.Так, у прес-службі "Нової пошти" заявили, що у рамках проекту Nova Poshta Humanitarian компанія надає матеріальну допомогу представникам бізнесу.

Зазначені кошти видаватимуться не готівкою, а з балів у рамках програми постійного партнерства центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Наголошується, що представники бізнесу зможуть витратити нараховані бали на логістичні потреби: транспортування, зберігання, пакування тощо. У компанії також наголосили, що скористатися допомогою можна один раз. Щоб отримати 10 000 грн, підприємцям потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Підприємства повинні бути зареєстровані в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Одеській областях.

Популярные статьи сейчас

Мужчина заявил, что пришел из 2671 года и сделал жуткое предупреждение: это все случится летом

"Делать это, как кролик": супербабушка устроила очень откровенный показ в честь православного праздника

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

"Вечная память!": Зеленский чернее тучи – боль утраты не унять

Все новости

Зокрема, пріоритет надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів та послуг або надає допомогу громадянам та Збройним силам України.

Нова пошта нещодавно анонсувала відкриття відділень у Німеччині та Румунії. Зокрема, перше відділення в Німеччині з'явиться вже у квітні, а до липня відкриється філіал і в Румунії