На тлі заяви Президента України Володимира Зеленського почалися обговорення нової хвилі мобілізації, адже цього потребує військо. Однак не кожен перебуватиме "на нулі", а займатиметься тією справою, яку він знає.

Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук.

За словами Братчука, не варто побоюватися розмов про нову мобілізацію, адже вона в Україні не припинялася з 24 лютого 2022 року.

"У нас мобілізація не часткова, не поетапна, а повна. Тобто всі мають служити чи допомагати Збройним Силам. Немає третіх варіантів, війна стосується всіх", - сказав речник УГА.

Також він зазначив, що питання щодо повної заміни працівників ТЦК потрібно дещо доповнити. Фахівці, які не замішані в корупційних схемах і мають великий досвід, повинні залишитися та навчити нових працівників якісно виконувати роботу.

Популярні статті зараз

Зарплату збільшать тільки обраним. Для освітян, науковців, медиків, ВПО, пенсіонерів влада грошей на наступний рік не знайшла, – Тимошенко

"Кеш - це король: Микола Томенко поставив питання, коли ліквідують "маршрутну мафію" у Києві

Криптобіржа WhiteBIT: як адепт "російського світу" Шенцев та його друг Володимир Носов відмивають криваві гроші та кидають українців

Вот это гибкость: Тина Кароль показала необычную позу в постели, Дан Балан оценил бы

Все новости

"Мають працювати ветерани чи воїни, які втратили кінцівки на полі бою - це дуже гарне рішення, бо вони, як ніхто інший, знають потреби мобілізаційного ресурсу, але всіх фахівців на місцях звільняти не треба. Якщо нові керівники в ТЦК приходять з метою навести" порядок, то ці зрушення безумовно будуть. Заміна людей має бути, щоб змінити систему", - додав Братчук.

Кого мають закликати насамперед

Військовослужбовці, які серйозно травмувалися в бою (наприклад, втратили кінцівки), можуть виявитися обмежено придатними і далі виконувати завдання в частині. Існують також особи в тилу, які мають право на відстрочку за законом, але фактично беруть участь у бойових діях, замінюючи травмованих на фронті.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що військовий стан та загальна мобілізація в Україні тривають уже другий рік, серед українців залишаються популярними багато міфів про заклик на військову службу, більше — з'являються нові.