Спекуляції щодо нездоров'я російського президента досягли рекордно високого рівня: тиражується безліч чуток про двійників, лікування від онкології й навіть про діагноз хвороба Паркінсона. Чергові чутки, цього разу з посиланням на слова експерта в галузі поведінкової психології, публікує британський таблоїд The Sun.
Аналітики та експерти з розвідки зауважують зміни в зовнішності та промові глави Кремля на публічних виступах, які нібито можуть свідчити про погіршення здоров'я.
Документи, які опинилися в розпорядженні The Sun, вказують на те, що російський лідер продовжує лікуватися від онкологічного захворювання, а, згідно з іншими припущеннями, він страждає на хворобу Паркінсона. Чергові чутки про нібито погане самопочуття з'явилися і після вересневої зустрічі з головою Державної ради КНДР.
Російський лідер упродовж усієї зустрічі переминався з ноги на ногу і виглядав неспокійним, перебуваючи поруч із Кім Чен Ином. Також було помічено, що він робив повторювані рухи коліном і намагався контролювати ліву ногу.
Хоча Кремль не дає коментарів щодо здоров'я свого керівника, нещодавні симптоми можуть свідчити про проблеми, як вважає фахівець у галузі поведінкової психології Джастін Гаспарович. Він зауважив у Путіна симптоматику, схожу на ту, що проявляється у людей з інсультом, мігренню, розсіяним склерозом, і, щобільше, пухлинами головного мозку.
Під час відкриття у Житомирі Центру захисту прав людини обговорили питання взаємодії щодо забезпечення громадянам права на чисте довкілля
Держекоінспекція виявила незаконну вирубку лісу у столичному регіоні
Оперує під кайфом? Від київського пластичного хірурга Олександра Бебиха тікають пацієнтки
Ксенія Мішина трусить своїми "принадами" поки Україна сумує: зухвале бікіні під час траура
За його словами, у російського президента нібито безліч тривожних симптомів, зокрема сильні головні болі, проблеми із зором, оніміння язика і кінцівок.
"Якщо президент Путін дійсно стикається з такими проблемами зі здоров'ям, це може вплинути не тільки на його фізичні можливості, а й також на ухвалення рішень, рівень стресу і загальний психологічний стан", — зазначив Гаспарович.