У Дніпрі з 22 березня в рамках закінчення опалювального сезону відключатимуть опалення. Причина ухвалення такого рішення – тепла погода.

Про це повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко. Він зазначив: іншою причиною дострокового закінчення опалювального сезону в місті є значні борги мешканців Дніпра перед комунальниками.

"У зв'язку з підвищенням середньодобової температури повітря в Дніпрі до 8°C опалювальний сезон з 22 березня буде завершено. Наголошую, що це пов'язано з допустимим температурним режимом у місті, а також населення має чималу заборгованість перед теплопостачальними підприємствами міста", – йдеться в повідомленні.

Про те, що опалювальний сезон в Україні може закінчитися раніше за термін раніше повідомили і у Верховній Раді. Так, голова парламентського комітету з питань ЖКГ Андрій Герус заявив, що дострокове завершення опалювального сезону допоможе Україні заощадити енергоресурси.

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Українцям хочуть списати комунальні борги: хто підпаде під норму закону

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

"В Україну поступово приходить тепла весняна погода. З огляду на прогноз погоди, з понеділка (20 березня. – Ред.) у деяких регіонах можна завершувати опалювальний сезон та заощадити енергоресурси, у тому числі газ", – зазначив Герус.

Втім, раніше в "Нафтогазі України" прогнозували, що батареї в будинках українців стануть холодними, ймовірно, вже на початку квітня, а не наприкінці березня. "Є надія, що зможемо завершити сезон з самого початку квітня, але якщо буде холодно, теплопостачання триватиме", – заявляв глава компанії Олексій Чернишов.

Він додав, що запасів газу Україні вистачить до кінця опалювального сезону, навіть якщо ще будуть холоди. Однак Чернишов також нагадав про необхідність економити ресурси.

Поточний опалювальний сезон розпочався 15 жовтня 2022 року. Попередній сезон закінчився 28 березня 2022 року.