Російські окупанти в суботу, 5 серпня, атакували Україну гіперзвуковими ракетами Кинжал і крилатими ракетами. ЗСУ стверджували, що частина з них вилетіла з Білорусі, проте командир Калинівського полку спростовує цю інформацію.

Денис Прохоров "Кіт", який є командиром полку білоруських добровольців, записав офіційне звернення до народу, де прокоментував інформацію ЗСУ про те, що частину ракет під час масового обстрілу випустили з території Білорусі. За його словами, це брехня, яку несе у маси російська влада.

"Це чергова спроба Росії втягнути режим Лукашенка у повномасштабну війну. Білорусь перебуває під військовою окупацією Росії, а путін програє у війні, яку сам і почав. Маніпулюючи страхом білоруського диктатора, він вкотре намагається зробити білорусів співучасниками злочинів проти людства", - сказав командир Калиновського.

Крім того, Денис Прохоров закликає білорусів і насамперед військовослужбовців ігнорувати злочинні накази Лукашенка та не піддаватися обману.

Варто зазначити, що після обстрілу представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов заявив, що росія могла імітувати пуски ракет з території Білорусі з метою провокації, щоб втягнути у війну проти України.

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

Про ці комісії ви не здогадувались: як вас щоразу оббирає "Ощадбанк"

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости