Один із жителів міста опублікував фото з мером під час пробіжки, подякувавши за облагороджений та сучасний парк. Один із Telegram-каналів підхопив світлину.

«Просто п*зд*ц: мер Луцька Поліщук «забив» на приліт і вийшов на пробіжку. Що має бути в голові?», – підписали фото в Telegram-каналі.

Після цього, публікація швидко розширилася у мережі – і як результат, Поліщук опинився під шквалом критичних повідомлень і хейту. Згодом Поліщук відреагував та пояснив, чому був у парку.

«Друзі, на жаль є люди, які не цураються в такий час продукувати ненависть в українців один до одного та перекручувати факти. Одразу після вибухів, орієнтовно за 20 хв (близько 05:40 ранку) я прибув на місце події, де перебував разом з представниками ДСНС та поліції. Після спілкування з вищевказаними представниками в моїй подальшій присутності більше не було необхідності і я пішов у наш Центральний парк, очікуючи інформацію від представників ДСНС. На момент мого перебування в парку ще не було жодної інформації про загиблих», – написав мер.

Популярні статті зараз

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Гола Леся Нікітюк засвітила стоячий сосок під час відвертого показу: Даша Астаф'єва відпочиває?

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Все новости