Шанувальник кремлівського режиму, яка активно підтримує російських окупантів ще з 2014 року, обурилася БПЛА, які атакують Москву. Поплавська, син якої пішов на фронт вбивати українців, закликала рашистів бомбити великі українські міста — Львів, Кривий Ріг та Івано-Франківськ, а також зраділа терору у Чернігові.

«Учорашніх ударів по Чернігову та Києву було мало. Треба ще. І по Львову. І Кривому Розі, по Івано-Франківську. Через місяць після таких відповідей зрозуміють, що бити по російських цивільних об'єктах смертельно небезпечно», – каже росіянка.

Ми вже писали про те, з якою неприхованою радістю Поплавська відправила рідного сина вбивати невинних людей у ​​чужу країну. Нині горе-мати заявляє, що пишається своїм сином, адже вона зуміла виховати «доброго та співчутливого спадкоємця», який, як ніхто знає про наслідки бойових дій, оскільки на фронті він рятує поранених окупантів.

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Українцям хочуть списати комунальні борги: хто підпаде під норму закону

Все новости

"Я тебе дуже люблю! Я хотіла, щоб ти виріс дуже хорошою людиною, для мене це було головним і важливим. Моя мрія здійснилася. А ще ти добрий, сміливий, справедливий, людяний і біль інших відчуваєш як свій», – похвалила свого сина-терориста Поплавська.