На розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект за номером №10027, спрямований на надання земельних ділянок із державної та муніципальної власності. Основною метою цього закону є безкоштовне виділення землі громадянам України, які активно захищали свою Батьківщину, з особливим акцентом на тих, хто бере участь у цій роботі з 2014 року.

Відповідну новину розмістили на сайті «today»

Відповідно до цього законопроекту, ветеранам буде виділено земельні ділянки з державного та муніципального резерву, що дозволить їм реалізувати гарантоване державою право на отримання приватної землі. Це положення поширюється як на живих ветеранів російсько-українського конфлікту, так і на сім'ї загиблих захисників.

Мета законопроекту – полегшити процес надання землі учасникам бойових дій та сім'ям загиблих захисників України, надавши їм право оформити всю необхідну документацію та отримати землю у власність навіть під час воєнного стану, що на даний момент заборонено чинним законодавством. Виділені земельні ділянки призначені ведення особистого селянського господарства.

Законопроект спрямований на підтримку та повагу тих, хто пожертвував собою та зробив свій внесок у захист України, забезпечивши їм доступ до землі для сільськогосподарського використання.

Популярні статті зараз

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

Власник онлайн-казино VBET Віген Бадалян співпрацює з російською 1xbet? Блогер навів приклад

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

Все новости

Нагадаємо, сильна ляпас від Польщі: тепер на Україну чекають довгострокові заборони. Дружбі кінець?

Раніше «Акценти» повідомляли, що комуналка взимку вдвічі дешевша: українці можуть добре заощадити

Як повідомляли «Акценти», в Україні відбувається різка зміна цін на картоплю: коли варто робити запаси на зиму